Czarny Potok Resort SPA & Conference

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju położony jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Otaczają go malownicze góry Beskidu Sądeckiego. Kompleks usytuowany jest w dolinie jednego z dopływów rzeki Kryniczanki. Stoi u podnóży Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.), na którą można wjechać koleją gondolową w Polsce.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference wpisuje się trend odnowy biologicznej. W oparciu o najnowszą wiedzę z kosmetyki i kosmetologii oferuje gościom szeroki wachlarz zabiegów służących poprawie kondycji i urody.

Kompleks hotelowy składa się z 12 budynków połączonych ze sobą systemem szklanych łączników. Do dyspozycji gości jest 237 pokoi i apartamentów, trzy restauracje oraz największe centrum konferencyjne w regionie.

Dane kontaktowe:

Czarny Potok Resort SPA & Conference
ul. Czarny Potok 65, 33-380 Krynica Zdrój

tel: +48 18 530 30 00,
faks: +48 18 530 30 05

Dane GPS: N 49° 40’ 75.54” E 20° 93’ 24.34”

Oferta Hotelu

Do dyspozycji gości w cenie doby hotelowej są parking, internet oraz basen, sauny, jacuzzi, siłownia, a także bilard i ping-pong.

Hotel oferuje dodatkowo płatne zabiegi w Centrum SPA & Wellness. Dla uczestników sympozjum HYDROPREZENTACJE obowiązuje rabat 10% od cen zamieszonych na stronie www.czarnypotok.com Aby skorzystać z zabiegów w dogodnych godzinach należy umówieniu się z kilkudniowym wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać pod nr tel. 18 530 30 04 lub adresem e-mail: .

Hotel jest obiektem dla niepalących. Do dyspozycji gości na terenie hotelu znajduje się palarnia.

Hotel oferuje menu dla wegetarian, osób stosujących dietę bezglutenową lub inną oraz dla alergików. Informację o stosowaniu diety lub alergii należy zaznaczyć na karcie zgłoszenia.

Doba hotelowa dla gości sympozjum rozpoczyna się w środę 19 października o godz. 14.00 i kończy się w piątek 21 października  o godz. 12.00. Przed zakwaterowaniem w pokoju i po wykwaterowaniu uczestniczy sympozjum mogą swoje rzeczy pozostawić w bagażowni hotelu.

Kontakt